14 grudnia 2016

Usługi dla klubów

Oferujemy szeroki zakres usług dla klubów sportowych, w tym:

-Organizacja niezapomnianych wydarzeń sportowych – zorganizujemy Twoje wydarzenie tak, że na długo je zapamiętasz! Organizujemy fantastyczne turnieje, imprezy okolicznościowe, zawody sportowe i wydarzenia promocyjne. Również i w tym przypadku przyjmujemy zarówno zlecenia holistyczne, jak i na konkretne usługi takie, jak:

-usługi spikerskie

-usługi fotograficzne

-obsługę techniczną wydarzenia

-zapewnienie obsługi sędziowskiej i medycznej

Kreowanie wizerunku medialnego klubu – profesjonalnie i kompleksowo zadbamy o wizerunek Twojej organizacji! Możesz zlecić nam usługę kompleksową, lub wybrać z szerokiej gamy bardziej szczegółowych usług, takich, jak:

-prowadzenie strony internetowej

-tworzenie i prowadzenie profili w mediach społecznościowych

-kontakty z mediami oraz kreowanie tzw. „szumu medialnego”

Usługi graficzne – przygotujemy profesjonalne infografiki, plakaty, zaproszenia i wszystkie inne projekty, które pozwolą Ci na wizerunkowy krok ku profesjonalizmowi!

Sesje fotograficzne – oferujemy usługi fotograficzne dedykowane sportowcom: zarówno w studio, jak i bezpośrednio na Waszych imprezach i wydarzeniach sportowych!

Scouting siatkarski – nie masz statystyka, a potrzebujesz analizy nagranego meczu? Nic prostszego! Już dziś napisz do nas, a nasz statystyk zajmie się tym za Ciebie! Oferujemy także usługę dojazdu na wybrane mecze. Istnieje również możliwość zamówienia obserwacji konkretnego zespołu lub zawodnika w dłuższym okresie, z którego przedłożymy Ci raport wraz z nagraniami video!

Proponujemy też organizację szkoleń z popularnych programów do statystyk, które poprowadzą najlepsi polscy specjaliści!

Usługi video – oferujemy usługi video takie, jak montaż skrótów meczów, wywiadów, lub najlepszych zagrań konkretnych zawodników.

-Szkolenia dla zawodników i trenerów z zakresu prawidłowych relacji z mediami, sponsorami i kibicami; prelekcje nt. siatkówki

Napisz już dziś na KONTAKT@SPORTSKILLZ.PL