14 grudnia 2016

Usługi dla zawodników

Oferujemy szereg usług przeznaczonych dla sportowców! Pośród naszych usług znajdziesz między innymi:

Pomoc w kreowaniu marki osobistej – w dzisiejszych czasach najlepszy sportowiec to już nie tylko atleta, lecz również pełnoprawny produkt, którego korzystna sprzedaż może zmienić na lepsze całe jego życie! Pomożemy Ci w skutecznym zbudowaniu siebie, jako marki: nauczymy Cię, jak kreować swój wizerunek medialny poprzez kontakty z dziennikarzami i prawidłowe, profesjonalne wykorzystanie mediów społecznościowych, a jeśli wolisz, sami zajmiemy się budową najcenniejszej marki – Ciebie!

Oferujemy między innymi:

-szkolenia i warsztaty z personal brandingu dla sportowców

-szkolenia i warsztaty z profesjonalnego wykorzystania mediów społecznościowych

-szkolenia i warsztaty z budowania relacji z dziennikarzami, działaczami sportowymi i sponsorami

-usługę prowadzenia oficjalnej strony internetowej i/lub profilu na Facebooku / Twitterze / LinkedIn / Google+ / Instagramie i innych mediach społecznościowych

-profesjonalne sportowe sesje fotograficzne!

Doradztwo w zakresie planowania kariery, coaching i mentoring sportowy – spotkaj się z jednym z naszych współpracowników podczas indywidualnych konsultacji, podczas których pomoże Ci on prawidłowo zaplanować dalsze kroki w sportowym świecie, popracuje nad Twoją motywacją i zainspiruje Cię do jeszcze bardziej wytrwałego dążenia do marzeń… A przede wszystkim da Ci narzędzia niezbędne do ich osiągnięcia!

Uwaga: agencja SportSkillZ nie oferuje usług leżących w zakresie usług menedżerskich w rozumieniu regulaminu PZPS

Przygotowanie materiałów promocyjnych zawodnika – przygotujemy Twój profesjonalny film demo, który w dzisiejszych czasach jest niezbędny w procesie poszukiwania profesjonalnego klubu! Nie masz nagrań swoich meczów? Nic nie szkodzi! Prowadzimy również usługę rejestrowania Twoich spotkań specjalnie dla Ciebie.

Oferujemy również profesjonalne przygotowanie Twojej indywidualnej prezentacji sponsorskiej!

oferta dla siatkarzy/siatkarek:

Opracowanie Twoich statystyk siatkarskich– jeśli Twoją dyscypliną jest siatkówka, prowadzimy również usługi z zakresu scoutingu! Wyróżnij się spomiędzy innych kandydatów i przedłóż swojemu przyszłemu klubowi komplet informacji o sobie wyrażonymi w liczbach!

Indywidualne treningi Twoich umiejętności – jeżeli odczuwasz potrzebę podniesienia swoich indywidualnych siatkarskich umiejętności, nic prostszego! Napisz do nas, a zorganizujemy Ci osobisty trening z jednym z najlepszych trenerów piłki siatkowej w stolicy!

Napisz już dziś! KONTAKT@SPORTSKILLZ.PL